Godziny otwarcia

 

Sklep w Wodzisławiu Śl :

Pn-Pt : 11:00 - 19:00

Sobota : 9:00 - 16:00

Niedziela : 12:00 - 16:00

 

 

Opcje przeglądania

Dostępność
Nowość
Promocja
Baner

Wyposażenie, utrzymanie i projektowanie terrariów
 
Jak już wspomniano, nasz sklep zajmuje się sprowadzaniem i hodowlą egzotycznych gatunków zwierząt, a w ciągłym obrocie znajduje się ok. 500 gatunków zwierząt. Można by się zastanawiać " Gdzie mieszczą się te wszystkie jaszczurki, węże, żółwie .. ? "

W naszym warsztacie poświęca się sporo czasu na budowę i projektowanie akwariów,ale nie tylko. Nasi pracownicy zajmują się także budową terrariów.

Oprócz tego, że tworzymy terraria, staramy się także aby zwierzaki miały w nich jak najlepsze warunki do życia i rozwoju w naszym Mini Zoo. Jak wiadomo, nie łatwo jest zapewnić warunki jak najbardziej zbliżone do swoistego środowiska naturalnego. Tu z pomocą człowiekowi przychodzą przeróżne technologie i rozwiązania..

Aby zapewnić naszemu pupilowi dobre warunki niezbędne jest m.in odpowiednie oświetlenie, utrzymywanie temperatury, wilgotności i wystrój ( podłoże, dekoracje itp. ). W ofercie posiadamy gotowe terraria oraz sprzęt, który umożliwia ich pełne wyposażenie. Są to m.in kable i maty grzewcze, świetlówki, żarówki, podłoża, witaminy oraz pokarm i wiele innych.
 
Zapraszamy do korzystania z naszych ofert.


Terraria2 w Wodzisławiu

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklepy stacjonarne

Wodzisław Śląski

ul. Rybnicka 71

 

tel : 572 344 810

---------------------

Andrzej Witek - 513 040 333

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy od home.pl