Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jak kupować zwierzęta ?

Aby uniknąć jakichkolwiek niedomówień lub problemów z zamówieniem zwierzaka polecamy przeczytać poniższą instrukcję.

Na początek kilka informacji :

- Zakup oraz odbiór naszego pupila możliwy jest tylko i wyłącznie w sklepie w Wodzisławiu Śląskim. Nie prowadzimy wysyłki żywych zwierząt

- Oferta na stronie zoowitek.pl ( wraz z cenami ) jest odzwierciedleniem oferty w naszym sklepie w Wodzisławiu Śląskim. Ceny widniejące na stronie zoowitek.pl obowiązują także w sklepie. Jednakże ceny niektórych zwierząt mogą się wahać w zależności od np. formy barwnej, wieku itp. W tych wypadkach cena podana na stronie, to cena minimalna za jaką można nabyć zwierzę danego gatunku.

- Posiadamy niezbędne papiery ( CITES ) dla wszystkich zwierzaków, które tego wymagają. Dokument przekazujemy podczas zakupu.

 

Stan magazynowy żywych zwierząt :

Stan ten w każdej chwili może ulec zmianie, gdyż stan ukazany w sklepie internetowym ZooWitek jest prawdziwym stanem, jaki znajduje się w sklepach stacjonarnych naszej firmy. W przypadku braku danego zwierzęcia, na jego karcie widoczna będzie stosowna informacja :

"Dostępność : "brak towaru" lub "wyprzedany"

Zdarza się również tak, że zwierzęta mimo w/w statusu znajdują się w ofercie sklepu, ale są w różnych okresach, które nie pozwalają na sprzedaż ( kwarantanna, parzenie itp. ), dlatego przy zainteresowaniu danym zwierzęciem prosimy o kontakt na drodze mailowej lub telefonicznej, nawet wtedy gdy na karcie produktu w sklepie widnieją statusy uniemożliwiające złożenia zamówienia.

 

Strony z którymi warto się zapoznać ( linki w nazwach ) :

- Informacje

- Regulamin

- Nasze sklepy

- O sklepie ZooWitek

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl