Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O sklepie ZooWitek
  Witamy w Sklepie & Mini Zoo - ZooWitek!

Początki: 

Nasza firma powstała na początku lat 90' jako firma hodowlana zwierząt i ryb. Celem jej założenia, oprócz samej hodowli, była współpraca z ludźmi o wielkich pasjach i szerokich horyzontach. Początkowo nasza firma była znana przede wszystkim z ogromnego zamiłowania do wędkarstwa sportowego. Jej właściciel od 1979 roku jest aktywnym wędkarzem oraz laureatem wielu prestiżowych zawodów wędkarskich. Jesteśmy jedną z niewielu instytucji, która organizowała zawody wędkarskie wraz z pełną obsługą. Aktualnie wciąż zajmujemy się wędkarstwem na szeroki zakres. W swojej bazie posiadamy liczne akcesoria wędkarskie oraz staramy się nadążać za wszelkimi nowościami rynku wędkarskiego.
 
 
Rok 1999:

Do roku 1999 zajmowaliśmy się hodowlą ptactwa, ryb, roślin oraz wędkarstwem sportowym. Po tym roku doszło do małej rewolucji i nasza działalność wkroczyła w nową erę. Zaczęliśmy stawać się co raz bardziej znani i rozpoznawalni dzięki założeniu dwóch sklepów stacjonarnych w Wodzisławiu i Jastrzębiu. Od tamtej pory nasza firma z każdym rokiem rozwijała się oraz powiększała zakres dziedzin, w których się specjalizuje.
 
 
Akwarystyka morska:

Aktualnie urządzanie profesjonalnych akwariów morskich oraz słodkowodnych stało się jedną z głównych specjalizacji naszej firmy. Zaczynając od budowy małych, prostych akwariów, które były przeznaczone na potrzeby naszych sklepów, przeszliśmy do projektowania, budowy i montażu całych kompleksów akwariów morskich. W zanadrzu posiadamy kilkadziesiąt zaprojektowanych zbiorników, które rozsiane są na terenie całego województwa. Oprócz samej budowy i montażu zajmujemy się także serwisem akwariów, wykonujemy meble pod zbiorniki oraz służymy fachowym doradztwem we wszelkich kwestiach związanych z akwarystyką oraz hodowlą zwierząt.

Same akwaria nie byłyby takie piękne, gdyby nie ich egzotyczni mieszkańcy. Dzięki licznym kontaktom w Polsce oraz w Europie jesteśmy w stanie sprowadzić wiele pięknych gatunków ryb, roślin i innych zwierząt. W zaprojektowanym przez nas akwarium, które znajduje się w Mini Zoo w Gdańsku pływa nawet rekin.
 
 
Mini Zoo - Wodzisław
    
W naszym sklepie stacjonarnym w Wodzisławiu od kilku lat bardzo prężnie rozwija się Mini Zoo. Na przestrzeni tych kilku lat sam sklep przeszedł niejedną metamorfozę, a mimo to stale pracujemy nad jego rozwojem.
 
W Mini Zoo znajduje się ponad 500 gatunków przeróżnych gatunków ryb, ptaków, gadów oraz innych egzotycznych zwierzaków. Nasi pupile są otoczeni ogromną troską oraz obdarzeni miłością przez pracowników naszych sklepów, dla których obcowanie ze zwierzętami i opieka nad nimi stały się nie tylko codziennym obowiązkiem, ale przede wszystkim przyjemnością, a  nawet pasją.
 
 
Sklep internetowy :

Zgodnie z duchem czasu, zimą 2010r., postanowiliśmy wyjść z naszą ofertą do internautów zakładając sklep internetowy.  Nie jest to może typowy sklep internetowy, gdyż zakup zwierzaka i tak odbywa się na miejscu w sklepie, ale dzięki tej stronie udało się nam dotrzeć z ofertą do większej rzeszy ludzi. Mamy nadzieję, że strona ZooWitek.pl niegdyś stanie się znaczącym adresem dla miłośników oraz hodowców egzotycznych zwierząt.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje zmian i sugestie z Państwa strony.
 
 
Na koniec:

Na koniec zostały podziękowania i gratulacje dla wszystkich pracowników firmy ZooWitek ( swego czasu : Aqualux ), którzy na przestrzeni lat przyczynili się do rozwoju firmy i dołożyli swoje cegiełki do tego, co na tą chwilę udało się nam osiągnąć.
 
Podziękować należy także naszym wszystkim współpracownikom oraz klientom, którzy także wspomagali i dalej wspomagają nasz rozwój.
 
Pozdrawiamy !
 

 

Strony z którymi warto się zapoznać ( linki w nazwach ) :

 

- Informacje

- Jak kupować zwierzęta ?

- Regulamin

- Nasze sklepy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl