Godziny otwarcia

 

Sklep w Wodzisławiu Śl :

Pn-Pt : 11:00 - 19:00

Sobota : 9:00 - 16:00

Niedziela : 12:00 - 16:00

 

 

KAKADU RÓŻOWA ( Eolophus roseicapilla )

KAKADU
5900
PLN
KAKADU RÓŻOWA ( Eolophus roseicapilla )
KAKADU RÓŻOWA ( Eolophus roseicapilla )
out_of_stock
Dostępność:
prosimy o kontakt w razie zainteresowania
Cena: 5 900,00 zł
Cena netto: 4 796,75 zł
szt.

Gatunek ten należący do rodziny Kakadu zamieszkuje prawie całą Australię. Jest najbardziej rozpowszechnioną kakadu i najliczniejszą papugą świata.

Jej długość ciała to ok. 34 - 38 cm

Wierzch ciała tej Kakadu jest popielaty. Ogon i skrzydła są nieco ciemniejsze. Spód ciała jest intensywnie różowy (wyjątek stanowią podogonowe pióra pokrywowe, które są popielate). Głowa od czoła do barku jest biała, z czerwonym nalotem.

Kakadu Różowa posiada czub na głowie, który może stroszyć. Pierścień wokół jej oka jest szaro-czerwony, dziób o barwie rogu, a nogi szare.

Papugi te wymagają dosyć dużej woliery, która umożliwi im swobodne latanie.

Kakadu Różowa nadaje się doskonale na wspaniałego i niezwykle sympatycznego współmieszkańca.Jak kupować żywe zwierzęta ? Aby dowiedzieć się więcej na ten temat - kliknij TUTAJ


Produkty powiązane

KAKADU ŻÓŁTOCZUBA ( Cacatua galerita ) KAKADU ŻÓŁTOCZUBA ( Cacatua galerita )

Kakadu Żółtoczuba to gatunek zamieszkujący wschodnią i północną Australię, Tasmanię, Melanezję i Nową Gwineę. Jest to bardzo towarzyska papużka. Wychowywana od pisklęcia bardzo przywiązuje się do opiekuna, szybko uczy się powtarzać dźwięki, melodie, słowa, a nawet całe zdania.

Cena: 6 490,00 zł

KAKADU BIAŁA ( Cacatua alba ) KAKADU BIAŁA ( Cacatua alba )

Kakadu Biała jest endemitem, zamieszkującym wyłącznie wyspy w północnych Molukach w Indonezji. Kakadu Białe są chętnie trzymane jako zwierzęta domowe, ponieważ szybko przywiązują się do ludzi. Godna uwagi jest także ich inteligencja, łatwość tresury oraz umiejętność szybkiego uczenia się sztuczek.

Cena: 6 500,00 zł

KAKADU SALOMOŃSKA ( Cacatua ducorpsii ) KAKADU SALOMOŃSKA ( Cacatua ducorpsii )

Kakadu Salomońska zwana jest także Kakadu Małą. Co ciekawe jest endemiczna dla Wysp Salomona, nie wyróżniono podgatunków. Jej charakterystyczną cechą, odróżniającą ją od innych kakadu jest niebieska, naga skóra wokół oczu i takie same nogi. Występuje niezbyt wyraźny dymorfizm płciowy.

Cena: 4 999,00 zł

KAKADU SINOOKA ( Cacatua sanguinea ) KAKADU SINOOKA ( Cacatua sanguinea )

Kakadu Sinooka, to gatunek papugi, która zamieszkuje tereny Australii oraz południowej części Nowej Gwinei. Jej cechą charakterystyczną są jasnoniebieskie, "sine" pierścienie wokół oczu oraz czerwony akcent pomiędzy dziobem, a okiem. 

Cena: 3 990,00 zł

Sklepy stacjonarne

Wodzisław Śląski

ul. Rybnicka 71

 

tel : 572 344 810

---------------------

Andrzej Witek - 513 040 333

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy od home.pl