Godziny otwarcia

 

Sklep w Wodzisławiu Śl :

Pn-Pt : 11:00 - 19:00

Sobota : 9:00 - 16:00

Niedziela : 12:00 - 16:00

 

 

NIEROZŁĄCZKA CZERWONOCZELNA ( Agapornis roseicollis )

NIEROZŁĄCZKI
99
PLN
NIEROZŁĄCZKA CZERWONOCZELNA ( Agapornis roseicollis )
NIEROZŁĄCZKA CZERWONOCZELNA ( Agapornis roseicollis )
out_of_stock
Dostępność:
dostępny - hodowla
Cena: 99,00 zł
Cena netto: 80,49 zł
szt.

Nierozłączki Czewonoczelne można hodować zarówno w wolierze ogrodowej, wolierze pokojowej, jak i w zwykłej, ale niezbyt ciasnej klatce (minimalne wymiary to 80x50x40cm dla jednej pary).

Nazwa tej Nierozłączki pochodzi od czerwonego zabarwienia maski obejmującej przednią część głowy ptaka. Papużka osiąga długość 15 cm. Jej tułów jest jasnozielony, skrzydła są w ciemniejszym odcieniu zieleni. Na kuprze znajduje się niebieska, błyszcząca plama. Ubarwienie samca i samicy jest niemal identyczne (czasami samica ma nieco bledszy odcień czerwonej maski, ale nie jest to regułą)

Żywienie : żywi się tym samym, co pozostałe nierozłączki, czyli głównie mieszankami ziaren dla papug, nasionami słonecznika, prosem, owsem, owocami (np. jabłkami) i zielonkami (np. mniszkiem lekarskim, szpinakiem, ptasim rdestem, niedojrzałą kukurydzą, słonecznikiem w tarczach).

Są bardzo gadatliwe, zmieniają natężenie i barwę głosu zależnie od okoliczności. Są też dość agresywne w stosunku do innych, nawet większych od siebie ptaków, dlatego nie powinno się ich trzymać z innymi papugami w tej samej wolierze.


Stan :

- różne formy barwne m.in lutino, opal - ceny do ustalenia


Jak kupować żywe zwierzęta ? Aby dowiedzieć się więcej na ten temat - kliknij TUTAJ

Produkty powiązane

NIEROZŁĄCZKA CZARNOGŁOWA ( Agapornis personatus ) NIEROZŁĄCZKA CZARNOGŁOWA ( Agapornis personatus )

Dorosłe Nierozłączki Czarnogłowe osiągają niezbyt imponującą długość - 15 cm. Różnice między płciami są niemal niewidoczne, czasami da się zauważyć, że samica ma minimalnie większą głowę o bardziej brązowym, niż czarnym zabarwieniu.

Cena: 139,00 zł

NIEROZŁĄCZKA FISHERA ( Agapornis fischeri ) NIEROZŁĄCZKA FISHERA ( Agapornis fischeri )

Ptaki te są łatwe i raczej bezproblemowe w jednogatunkowej hodowli. Nie wymagają także dużej wiedzy od właściciela i dobrze nadają się dla początkujących hodowców papug. Posiadają korpus w kolorze jasnej zieleni. Na skrzydłach upierzenie w kolorze szmaragdowo-zielonym z ciemniejszymi lotkami.

Cena: 139,00 zł

Sklepy stacjonarne

Wodzisław Śląski

ul. Rybnicka 71

 

tel : 572 344 810

---------------------

Andrzej Witek - 513 040 333

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy od home.pl